A-grupp |
KumuJT
|
Keika Musta | FC Unist Chernigiv | HJK Arabianranta | PTS | VV | KOHT |
KumuJT | X | 1:0 | 0:2 | 2:2 | 4 | II | |
Keika Musta | 0:1 | X | 0:6 | 1:0 | 3 | III | |
FC Unist Chernigiv | 2:0 | 6:0 | X | 9:0 | 9 | I | |
HJK Arabianranta | 2:2 | 0:1 | 0:9 | X | 1 | IV |
B-grupp |
Ekenäs IF Grön
|
Pärnu SK Kalev | PK-35 | FC Helios | PTS | VV | KOHT |
Ekenäs IF Grön | X | 2:1 | 6:0 | 1:3 | 6 | III | |
Pärnu SK Kalev | 1:2 | X | 4:0 | 3:0 | 6 | I | |
PK-35 | 0:6 | 0:4 | X | 0:4 | 0 | IV | |
FC Helios | 3:1 | 0:3 | 4:0 | X | 6 | II |
C-grupp |
FC HIK
|
Pärnu JK | PEP | Nõmme Kalju FC KMM | PTS | VV | KOHT |
FC HIK | X | 0:6 | 5:0 | 1:1 | 4 | II | |
Pärnu JK | 6:0 | X | 10:0 | 3:0 | 9 | I | |
PEP | 0:5 | 0:10 | X | 0:1 | 0 | IV | |
Nõmme Kalju FC KMM | 1:1 | 0:3 | 1:0 | X | 4 | III |
D-grupp |
Ekenäs IF Vit
|
Raplamaa JK | Peli-Karhut | Tabasalu JK | PTS | VV | KOHT |
Ekenäs IF Vit | X | 0:1 | 4:2 | 0:9 | 3 | III | |
Raplamaa JK | 1:0 | X | 2:1 | 0:1 | 6 | II | |
Peli-Karhut | 2:4 | 1:2 | X | 1:4 | 0 | IV | |
Tabasalu JK | 9:0 | 1:0 | 4:1 | X | 9 | I |
26 june
- 9:00 1 KumuJT – Keika Musta | Kalevi varu 1 | 1:0
- 9:45 2 Ekenäs IF Grön – Pärnu SK Kalev | Kalevi varu 1 | 2:1
- 10:30 3 FC HIK – Pärnu JK | Kalevi varu 1 | 0:6
- 11:15 4 Ekenäs IF Vit – Raplamaa JK | Kalevi varu 1 | 0:1
- 12:45 5 FC Unist Chernigiv – HJK Arabianranta | Kalevi varu 1 | 9:0
- 13:30 6 PK-35 – FC Helios | Kalevi varu 1 | 0:4
- 13:30 7 PEP – Nõmme Kalju FC KMM | Kalevi varu 2 | 0:1
- 13:30 8 Peli-Karhut – Tabasalu JK | Kalevi varu 3 | 1:4
- 15:00 9 KumuJT – HJK Arabianranta | Kalevi varu 1 | 2:2
- 15:45 10 Ekenäs IF Grön – FC Helios | Kalevi varu 1 | 1:3
- 16:30 11 FC HIK – Nõmme Kalju FC KMM | Kalevi varu 1 | 1:1
- 17:15 12 Ekenäs IF Vit- Tabasalu JK | Kalevi varu 1 | 0:9
- 17:15 13 Keika Musta – FC Unist Chernigiv | Kalevi varu 2 | 0:6
- 17:15 14 Pärnu SK Kalev – PK-35 | Kalevi varu 3 | 4:0
- 18:00 15 Pärnu JK- PEP | Kalevi varu 1 | 10:0
- 18:00 16 Raplamaa JK – Peli-Karhut | Kalevi varu 2 | 2:1
27 june
- 9:45 17 KumuJT – FC Unist Chernigiv | Kalevi varu 1 | 0:2
- 9:45 18 Ekenäs IF Grön – PK-35 | Kalevi varu 2 | 6:0
- 9:45 19 FC HIK – PEP | Kalevi varu 3 | 5:0
- 10:30 20 Ekenäs IF Vit – Peli-Karhut | Kalevi varu 1 | 4:2
- 10:30 21 Keika Musta – HJK Arabianranta | Kalevi varu 2 | 1:0
- 11:15 22 Pärnu SK Kalev – FC Helios | Kalevi varu 1 | 3:0
- 11:15 23 Pärnu JK – Nõmme Kalju FC KMM | Kalevi varu 2 | 3:0
- 11:15 24 Raplamaa JK – Tabasalu JK | Kalevi varu 3 | 0:1
Play-off
- 14:15 25 A3 Keika Musta – D4 Peli-Karhut | Kalevi varu 3 | 0:1
- 15:00 26 B3 Ekenäs IF Grön – C4 PEP | Kalevi varu 2 | 3:0
- 15:00 27 A4 HJK Arabianranta – D3 Ekenäs IF Vit | Kalevi varu 3 | 0:3
- 15:45 28 B4 PK-35 – C3 Nõmme Kalju FC KMM | Kalevi varu 3 | 1:1 (3:2p)
- 15:45 29 A1 FC Unist Chernigiv – D2 Raplamaa JK | Kalevi varu 1 | 4:0
- 15:45 30 B1 Pärnu SK Kalev – C2 FC HIK | Kalevi varu 2 | 5:1
- 16:30 31 A2 KumuJT – D1 Tabasalu JK | Kalevi varu 1 | 1:6
- 16:30 32 B2 FC Helios- C1 Pärnu JK | Kalevi varu 2 | 3:1
28 june
- 9:45 33 Keika Musta – PEP | Kalevi varu 2 | 4:0
- 10:30 34 HJK Arabianranta – Nõmme Kalju FC KMM | Kalevi varu 1 | 1:2
- 11:15 35 Peli-Karhut – Ekenäs IF Grön | Kalevi varu 1 | 1:0
- 11:15 36 Ekenäs IF Vit – PK-35 | Kalevi varu 2 | 3:0
- 12:00 37 Raplamaa JK – FC HIK | Kalevi varu 1 | 2:2 (4:3p)
- 13:30 38 FC Unist Chernigiv – Pärnu SK Kalev | Kalevi varu 3 | 2:0
- 13:30 39 Tabasalu JK – FC Helios | Kalevi varu 2 | 5:0
- 15:00 40 KumuJT – Pärnu JK | Kalevi varu 1 | 0:4
29 june
- 8:15 41 PEP – HJK Arabianranta | Kalevi varu 3 | 0:0 (5:4p) 15.-16. koht
- 8:15 42 Keika Musta – Nõmme Kalju FC KMM | Kalevi varu 2 | 3:2 13.-14. koht
- 8:15 43 Ekenäs IF Grön – PK-35 | Kalevi varu 1 | 3:0 11.-12. koht
- 9:00 44 Peli-Karhut – Ekenäs IF Vit | Kalevi varu 2 | 0:2 9.-10. koht
- 9:00 45 FC HIK – KumuJT | Kalevi varu 3 | 3:1 7.-8. koht
- 9:45 46 Raplamaa JK – Pärnu JK | Kalevi varu 1 | 0:4 5.-6. koht
- 10:30 47 Pärnu SK Kalev– FC Helios | Kalevi varu 1 | 1:2 3.-4. koht
- 11:15 48 FC Unist Chernigiv – Tabasalu JK | Kalevi varu 1 | 1:1 (3:2p) 1.-2. koht