Tunnustused Pärnu Summer Cup’le

Pärnumaa aasta sporditegija 2010

tunnustus7. jaanuaril 2011 toimus hotell Strandi Jurmala saalis Eesti Kultuurkapitali Pärnumaa Ekspertgrupi ja Pärnumaa Spordiliidu auhindade üleandmine maakonna edukamatele kultuuri ja spordi inimestele ning -organisatsioonidele.

Sel korral osutus väljavalituks ning tunnustatuks ka kaheksas järjestikune rahvusvaheline noorte jalgpalliturniir Pärnu Summer Cup 2010, mis valiti parimaks “Pärnumaa aasta sporditegija” kategoorias. Auhinda käis vastu võtmas turniiri korralduskomitee liige Tarmo Meresmaa (pildil). Auhinda vastu võttes ütles Meresmaa: “Loodan, et see tunnustus on hea märk edaspidiseks koostööks linna ja riigi vahel.”

 

Pärnumaa parim turismiedendaja 2008

20. mail 2009 tunnustati Ammende Villas rahvusvahelist noorteturniiri Pärnu Summer Cup 2008 Pärnu Konverentsibüroo poolt ühehäälselt auhinnaga Pärnumaa parim turismiedendaja 2008, mille eesmärgiks on tunnustada organisatsioone, kes panustavad Pärnu turismi arendamisse, tihti seda ise teadvustamata ja südamega oma asja tehes.

Konverentsibüroo liikmed olid seisukohal, et tänu sellistele üritustele täituvad Pärnu hotellid ja söögikohad ja tänavapilt on külalisi täis. Samuti aitab see laiendada mõistet turismist – lisaks spaale ja rannale hõlmab turism ka selliseid sündmusi ja on parim mainekujundus linnale.